Podsumowanie roku 2019 w NaviExpert Telematics

07/01/2020

Niezbędnik flotowca Podsumowanie roku 2019 w NaviExpert Telematics

Koniec roku to zawsze czas podsumowań. Czy osiągnęliśmy zamierzone cele? Czy wszystko przebiegło zgodnie z planem? Co powinniśmy poprawić? Poniżej przedstawiamy podsumowanie roku 2019 w NaviExpert Telematics – nasze nowe funkcje oraz wyróżnienia.

Oprócz wdrożeń nowych funkcji, które odpowiadały na potrzeby naszych klientów, w 2019 ważnym etapem dla NaviExpert Telematics było zastosowanie mechanizmów przyspieszających działanie systemu.

#1 Kilometrówka 2019

Rok 2019 przywitał nas zmianami w prawie podatkowym.

Było to nie lada wyzwanie dla Fleet Managerów, ale i również dla nas. Stworzyliśmy NaviExpert Telematics by optymalizować zarówno koszty floty, jak i czas flotowca, dlatego nie mogliśmy przejść obok tej zmiany obojętnie.

Chcemy tworzyć narzędzie, które jest realnym wsparciem w codziennej pracy. Dlatego raport tras dostosowaliśmy pod wzór kilometrówki 2019. Teraz, oprócz profesjonalnego systemu do zarządzania flotą, nasi Klienci otrzymują dodatkowo automatyczny kalkulator kilometrówki dla swojej floty.

Sprawdź, jak wygenerować kilometrówkę w pliku excel, gotową do wysłania do urzędu skarbowego.

#2 Złoty Bell dla NaviExpert Telematics za najlepszą aplikację mobilną B2B

W środę, 20 lutego 2019, podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Capitol nagrodę dla Telematics Technologies odebrał Mariusz Jaszczyk, wiceprezes zarządu. W głosowaniu internautów w naszej kategorii udało nam się wyprzedzić takie usługi jak Slack, PayPal Business czy Skype!

Aplikacja NaviExpert Telematics zdobyła tytuł najlepszej aplikacji mobilnej B2B roku 2018!

#3 Tworzenie działów i nadawanie uprawnień

Dla kogo jest przeznaczona ta funkcja? Dla rozległych w terenie flot, które są zarządzane przez kilku regionalnych Fleet Managerów. Przyda się również firmom, które chcą by np. księgowość miała bezpośredni dostęp z panelu do faktur i kosztów związanych z flotą.

Od teraz administrator konta może dodawać działy, przypisywać do nich samochody i kierowców, a także tworzyć subkonta osób zarządzającymi tymi działami.

#4 NaviExpert Telematics w wersji mobilnej

Stało się! Dostosowaliśmy nasz serwis do urządzeń mobilnych. Dzięki temu flotowiec może zalogować się do swojego konta z poziomu telefonu – bez instalacji i bez względu na posiadany system operacyjny.

Wszystkie najważniejsze funkcje znane z panelu teraz są dostępne w wersji mobilnej.

#5 Czas pracy

Mądry pracodawca wie, że wypoczęty pracownik, to efektywny pracownik. W Telematics Technologies doceniamy takie podejście, dlatego usługa NaviExpert Telematics została wyposażona w moduł czasu pracy pracownika. Jak działa i dlaczego jest kopalnią wiedzy dla Fleet Managera?

Pamiętaj, że zanim zaczniesz monitorować auto firmowe w czasie prywatnym pracownika, musisz pozyskać jego zgodę.

W 2020 nie zwalniamy tempa. Naładowani po świętach, wciskamy gaz do dechy i ruszamy dalej z rozwijaniem naszego systemu. Liczymy na to, że i Ty doświadczysz następnych ulepszeń. A może już masz jakieś pomysły? Z chęcią je poznamy.