Monitoring pojazdów

Mapa floty/lokalizacja GPS aut z informacją o stanie pojazdu (w ruchu/postój)

Mapa floty to pierwszy ekran jaki widzisz po zalogowaniu do systemu. Przedstawia wszystkie pojazdy dodane do floty. W zależności czy pojazd stoi czy jest w ruchu, zostajesz o tym poinformowany odpowiednim kolorem znacznika. Dodatkowo lista pojazdów uwzględnia auta z odpiętym urządzeniem OBD. Informuje Cię o tym trójkąt ostrzegawczy przy danym pojeździe.

Zobacz widok

Wizualizacja i podsumowanie tras z rzeczywistymi przebiegami

Kierowca jest w trasie? Możesz podejrzeć jego aktualne położenie! Kolor trasy odpowiada wielkości przekroczenia prędkości. Mapa odświeża się co 2 minuty, na bieżąco pokazując zmiany w położeniu pojazdu. Opis każdej przejechanej trasy uwzględnia jej adres początkowy i końcowy, datę i godzinę, pokonany dystans oraz wskaźnik stylu jazdy.

Zobacz widok

Wyszukiwarka samochodów/kierowców

Przechodź swobodnie między pojazdami oraz kierowcami! Użyj lupki, aby w szybki sposób poruszać się między kartami pojazdów czy kierowców. Będąc na liście kierowców/pojazdów wpisz w pole wyszukiwania nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny lub inną informację zawartą na liście, aby system zaczął wyszukiwanie.

Zobacz widok

Historia tras z 3 miesięcy

Chcesz zobaczyć jak wygląda historia przejechanych tras Twojej floty? Zakładka Raporty umożliwi pobranie raportu do pliku Excel w wybranym okresie: 7 lub 30 dni, maksymalnie 3 miesiące wstecz. Oprócz raportu tras, znajdziesz tam raport stylu jazdy oraz kosztów.

Zobacz widok

Dane o prędkości pojazdów oraz o przekroczeniach dozwolonej w danym obszarze prędkości

Jeden rzut oka na trasę i już wiesz o ile km/h kierowca przekroczył obowiązującą prędkość. Nasza mapa uwzględnia przekroczenia prędkości za pomocą kolorów. Zielony oznacza jazdę zgodną z przepisami, a im bliżej czerwonego tym większe przekroczenie prędkości.

Zobacz widok

Powiadomienia o wypięciu i wpięciu urządzenia OBD

Kiedy kierowca wypnie urządzenie z gniazda diagnostycznego auta, zostaniesz o tym natychmiastowo poinformowany. Wyskakujące okienko w systemie wskaże, którego pojazdu alert dotyczy. Powiadomienie będzie zawierało również informacje o współrzędnych i czasie wypięcia lub ponownego wpięcia urządzenia OBD.

Wystarczy szybki telefon do kierowcy z prośbą o podłączenie. Komunikat o ponownym wpięciu urządzenia, pojawi się natychmiastowo po umieszczeniu urządzenia w gnieździe diagnostycznym.

Zobacz widok