Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić

Z NaviExpert Telematics w prosty sposób obniżysz koszty zarządzania swoją flotą.
Skorzystaj z poniższego kalkulatora, by dowiedzieć się, ile zaoszczędzisz na samym paliwie.

Z naszych badań wynika, że pokonujący 4000 km miesięcznie kierowca, który poprawi swój styl jazdy o około 30% zmniejsza koszt spalanego paliwa o 256 zł miesięcznie! Mało?

10xKierowcax1kalendarzaStrzałka2 560 złPLN
100xKierowcax1kalendarzaStrzałka25 600 złPLN
100xKierowcax12kalendarzaStrzałka307 175 złPLN

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić wdrażając NaviExpert Telematics w swojej flocie:

Rodzaj paliwa
  • Pb95
  • ON
  • Pb95
  • Pb98
  • LPG
chcę odliczać 100% podatku VAT
Wprowadź więcej danych

Twoje oszczędności

Miesięcznie
Rocznie
Dowiedz się więcej

Już wiesz ile zaoszczędzisz. A ile zapłacisz za nasz system i na jaki zwrot z inwestycji możesz liczyć?

Zostaw nam swój adres, by otrzymać od nas spersonalizowaną ofertę.

Informacja o danych osobowych

Zgodnie z art. 13 RODO* informujemy iż: 1. administratorem Twoich danych osobowych jest Telematics Technologies sp. z o.o., 2. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, tj: prawnie uzasadnionego interesu administratora, 3. Twoje dane będą przechowywane przez okres dziesięciu lat, 4. posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, 5. oraz prawo do przenoszenia danych, możesz je zrealizować na stronie: telematicstechnologies.com/rodo, 6. masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich może skutkować niemożliwością realizacji zapytania, 8. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@telematicstechnologies.com.
*RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L nr 119 z 04.05.2016.