Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić

Z NaviExpert Telematics w prosty sposób obniżysz koszty zarządzania swoją flotą.
Skorzystaj z poniższego kalkulatora, by dowiedzieć się, ile zaoszczędzisz na samym paliwie.

Z naszych badań wynika, że pokonujący 4000 km miesięcznie kierowca, który poprawi swój styl jazdy o około 30% zmniejsza koszt spalanego paliwa o 265 zł miesięcznie! Mało?

10xKierowcax1kalendarzaStrzałka2 625 złPLN
100xKierowcax1kalendarzaStrzałka26 210 złPLN
100xKierowcax12kalendarzaStrzałka314 500 złPLN

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić wdrażając NaviExpert Telematics w swojej flocie:

  • Paliwo
  • Paliwo
  • ON
  • Pb95
  • Pb98
  • LPG

Przyjęte założeniaityp jazdy mieszany, przejechane miesięcznie około 4000 km

Twoje oszczędności

Miesięcznie
Rocznie
Dowiedz się więcej

Już wiesz ile zaoszczędzisz. A ile zapłacisz za nasz system i na jaki zwrot z inwestycji możesz liczyć?

Zostaw nam swój adres, by otrzymać od nas spersonalizowaną ofertę.

Informacja o danych osobowych

Zgodnie z art. 13 RODO* informujemy iż: 1. administratorem Twoich danych osobowych jest Telematics Technologies sp. z o.o. 2. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody w celach marketingowych w tym w celu subskrypcji newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO*, 3. Twoje dane będą przechowywane do momentu odwołania zgody, 4. posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem) oraz prawo do przenoszenia danych, możesz je zrealizować tutaj: telematicstechnologies.com/rodo, 5. masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6. Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania, konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej, 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich może skutkować niemożliwością otrzymania informacji handlowej, 8. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@telematicstechnologies.com.
*RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L nr 119 z 04.05.2016.