Złoty Bell za najlepszą aplikację B2B roku 2018 dla NaviExpert Telematics

22/02/2019

Niezbędnik flotowca Złoty Bell za najlepszą aplikację B2B roku 2018 dla NaviExpert Telematics

Mamy to! Nasza aplikacja dla kierowców flotowych została uhonorowana statuetką Złotego Bella w plebiscycie Mobility Trends! W tegorocznej edycji NaviExpert Telematics zwyciężył w kategorii Aplikacja mobilna B2B roku 2018.

W środę, 20 lutego, podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Capitol nagrodę dla Telematics Technologies odebrał Mariusz Jaszczyk, wiceprezes zarządu. W głosowaniu internautów w naszej kategorii udało nam się wyprzedzić takie usługi jak Slack, PayPal Busieness czy Skype. Dziękujemy za Wasze wsparcie i oddane głosy!

Zwycięska aplikacja jest częścią systemu NaviExpert Telematics, który dzięki analizie i optymalizacji stylu jazdy kierowców aut firmowych redukuje koszty samego paliwa nawet o 16,8%. Aplikacja wyświetla jej użytkownikom kluczowe informacje na temat ich stylu jazdy, prezentuje obowiązujące ograniczenia prędkości, a także ostrzega po ich przekroczeniu. Dzięki organizowanym konkursom i  rankingowi pracowników widocznym w aplikacji kierowcy mogą sprawdzać, jak wypadają na tle kolegów ze swojej firmy, doskonalić własny styl jazdy  i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Tegoroczna statuetka to kolejne już wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy w wyniku plebiscytu Mobility Trends. We wcześniejszych latach, nasza nawigacja NaviExpert zwyciężyła w kategoriach Aplikacja nawigacyjna roku 2011Aplikacja Mobilna roku 2014 oraz Aplikacja Mobilna B2C roku 2016W 2015 roku zdobyliśmy Złotego Bella za projekt Bezpieczna Jazda z LINK4 w kategorii Nowość roku – usługa.

Mobility Trends to prestiżowe wydarzenie, które organizowane jest już po raz dziewiąty. Głównym celem plebiscytu jest podsumowanie nowości rynkowych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów w minionym roku. O zwycięskich rozwiązaniach decydują konsumenci, którzy oddają swoje głosy na preferowane urządzenia i usługi. Zwycięzcy z 25 kategorii otrzymują nagrody „Złoty Bell”, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.