Automatyczna ewidencja przebiegu pojazdów w NaviExpert Telematics!

Floty, w których skład wchodzą prywatne samochody osobowe, muszą prowadzić ewidencję przebiegu pojazdu, czyli tzw. kilometrówkę.

O prowadzeniu ewidencji przebiegu pojazdów musi również pamiętać przedsiębiorca, który w swojej firmie posiada pojazdy osobowe i chce:

Dowiedz się, co dokładnie powinna zawierać kilometrówka obowiązująca od 2019 r.

Chcemy tworzyć narzędzie, które jest realnym wsparciem w codziennej pracy. Dlatego raport tras dostosowaliśmy pod wzór kilometrówki 2019. Jak widzisz w NaviExpert Telematics stawiamy na wygodę osoby zarządzającej. Teraz, oprócz profesjonalnego systemu do zarządzania flotą, nasi Klienci otrzymują dodatkowo automatyczny kalkulator kilometrówki dla swojej floty.

Sprawdź, jak wygenerować kilometrówkę w pliku excel, gotową do wysłania do urzędu skarbowego.

Zobacz na youtube zobacz także „Raporty” 1:04

Chcesz szybko i sprawnie generować automatyczne kilometrówki?

Zostaw nam swoje dane, by otrzymać od nas spersonalizowaną ofertę.

Informacja o danych osobowych

Zgodnie z art. 13 RODO* informujemy iż: 1. administratorem Twoich danych osobowych jest Telematics Technologies sp. z o.o., 2. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, tj: prawnie uzasadnionego interesu administratora, 3. Twoje dane będą przechowywane przez okres dziesięciu lat, 4. posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, 5. oraz prawo do przenoszenia danych, możesz je zrealizować na stronie: telematicstechnologies.com/rodo, 6. masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich może skutkować niemożliwością realizacji zapytania, 8. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@telematicstechnologies.com. *RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L nr 119 z 04.05.2016.