Referencje

ICE-FULL Dystrybucja Sp. Z o.o.

Wdrożenie narzędzi oferowanych przez NaviExpert Telematics wpłynęło znacząco na poprawę stylu jazdy naszych kierowców. Dzięki precyzyjnemu monitorowaniu ich zachowań za kierownicą, zanotowaliśmy zdecydowany wzrost bezpieczeństwa oraz skuteczne obniżenie ryzyka i liczby zdarzeń drogowych z udziałem naszych pojazdów (...) udało nam się uzyskać bardziej korzystne warunki polis ubezpieczeniowych, co znacząco wpłynęło na koszty operacyjne związane z naszą flotą. Dodatkowo, zwiększona kontrola nad stylem jazdy przełożyła się na mniejsze zużycie paliwa i ograniczenie kosztów związanych z naprawami pojazdów.
Referencja ICE-FULL Dystrybucja Sp. Z o.o.

HANDLOPEX S.A.

Wdrożenie systemu NaviExpert Telematics (...) przyniosło rewolucyjne zmiany w zarządzaniu naszą flotą dostawczą zarówno pod kątem optymalizacji kosztów jak i poprawie bezpieczeństwa (...) przełożyło się nie tylko na zwiększenie ogólnego bezpieczeństwa naszych kierowców i realizowanych przez nich dostaw, lecz także na obniżenie kosztów utrzymania samochodów flotowych, zmniejszenie szkodowości i preferencyjne stawki ubezpieczeniowe dla naszej floty.
Referencja HANDLOPEX S.A.

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi

[...] Szukaliśmy systemu, który pomoże nam zadbać o bezpieczeństwo transportowanych  pacjentów, a także pozwoli  w intuicyjny sposób zarządzać kosztami oraz ograniczyć zużycie paliwa. Te cele udało się zrealizować. Przy pokonaniu podobnego dystansu kilometrów w analizowanym okresie rok do roku, stacja odnotowała spadek zużycia paliwa o 11%!  To kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Dzięki wygenerowanym oszczędnościom jesteśmy w stanie doposażać pojazdy w nowy sprzęt medyczny. [...]
Referencja Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi

ATEM Polska SP. z o.o.

Poprawa stylu jazdy kierowców flotowych, zmniejszona szkodowość, a co za tym idzie  - utrzymanie preferencyjnych składek ubezpieczeniowych to podstawowe korzyści, jakie udało nam się osiągnąć w obszarze zarządzania flotą dzięki wdrożeniu systemu NaviExpert Telematics. [...]
Referencja ATEM Polska SP. z o.o.
FLOTA 2.0

FLOTA 2.0 - technologicznie odjechane szkolenia

Relacja ze szkolenia z bezpiecznej jazdy, które mieliśmy okazję organizować wspólnie z Bednary Driving City dla kierowców Wojwódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Jeśli nie jesetś zadowolony z poziomu jazdy Twoich kierowców, warto zmotyowować ich do lepszego zachowania za kółkiem. Integracja i poprawa stylu jazdy gwarantowana!

Zobacz video

Kim jesteśmy?

Wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej tworzą spółkę mNavigation, która wkrótce przekształci się w NaviExpert. Powstaje pierwsza w Polsce „wolna od korków” nawigacja na telefony komórkowe.

20 05

Na rynku pojawia się Rysiek WidziMisie – darmowy ostrzegacz i wideorejestrator dla kierowców.

NaviExpert nawiązuje współpracę z LINK4 w pilotażu pierwszego systemu ubezpieczeń opartych o styl jazdy.

20 07 - 20 12

NaviExpert partnerem technologicznym LINK4 w ofercie ubezpieczeń opartych o styl jazdy kierowców – LINK4 KASA WRACA.

Na rynku pojawia się FindPark – wyszukiwarka parkingów.

Spółka rozpoczyna działalność pod nazwą Telematics Technologies.

20 14 - 20 15

Na rynku pojawia się aplikacja Seeya – lokalizator GPS na smartfony.

20 16

Dynamiczny rozwój sieci dystrybucji nawigacji: NaviExpert w ofercie Orange, PLAY i ERA (obecnyT-Mobile), Plus, App Store, Google Play.

20 17

NaviExpert z ofertą dla Fleet Managerów – debiutuje system NaviExpert Telematics.

20 18

Telematics Technologies partnerem technologicznym PZU w projekcie PZU GO.

20 19

PZU rozpoczyna sprzedaż rozwiązania PZU GO na szeroką skalę.

20 20