Działamy w dobrym stylu, czyli co nieco o nagrodach za promowanie bezpiecznej jazdy

11/09/2019

Niezbędnik flotowca Działamy w dobrym stylu, czyli co nieco o nagrodach za promowanie bezpiecznej jazdy

Od lat pomagamy kierowcom kierować się tym, co ważne. Mocno angażujemy się w projekty zwiększające świadomość wpływu stylu jazdy na koszty eksploatacji pojazdu i bezpieczeństwa na drodze.

Pomagamy Polakom zmieniać ich nawyki za kierownicą. Nasze rozwiązania zostały docenione i nagrodzone, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszych działań. Poznaj kilka z naszych nagród.

Złoty Bell za najlepszą aplikację B2B roku 2018

Nasza aplikacja dla kierowców flotowych została uhonorowana statuetką Złotego Bella w plebiscycie Mobility Trends! W tegorocznej edycji NaviExpert Telematics zwyciężył w kategorii Aplikacja mobilna B2B roku 2018.

W środę, 20 lutego 2019 r, podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Capitol nagrodę dla Telematics Technologies odebrał Mariusz Jaszczyk, wiceprezes zarządu. W głosowaniu internautów w naszej kategorii udało nam się wyprzedzić takie usługi jak Slack, PayPal Busieness czy Skype. Dziękujemy za Wasze wsparcie i oddane głosy!

PZU GO docenione nagrodą InsurTech Award 2019

PZU GO to rozwiązanie przygotowane przez Telematics Technologies dla PZU, które czuwa nad bezpieczeństwem podróżnych w czasie jazdy. To niewielkie urządzenie (beacon) i aplikacja mobilna, które ze sobą współpracują – rejestrując dane podczas jazdy oraz wychwytując niebezpieczne sytuacje.

W razie wykrycia wypadku urządzenie przekazuje informację o zdarzeniu do Centrum Alarmowego PZU, które niezwłocznie kontaktuje się z kierowcą pojazdu i sprawdza, czy nie potrzebuje on pomocy. Jeśli nawiązanie kontaktu nie będzie możliwe, wezwie służby ratunkowe na miejsce ostatniego wskazania GPS.

Nagroda Mobile Trends za akcję PZU „Zwolnij przy szkole. Dziecko bezpieczne na drodze”

PZU zdobyło główną nagrodę w plebiscycie Mobile Trends 2019 w kategorii Społeczne/CSR za akcję „Zwolnij przy szkole. Dziecko bezpieczne na drodze” zrealizowaną wraz z NaviExpert we wrześniu i październiku 2018 roku.

PZU przekazało ponad 1,5 miliona odblasków z wbudowaną migającą lampką wszystkim uczniom szkół podstawowych z klas I-III w całej Polsce. Kampania miała jednak na celu nie tylko edukowanie najmłodszych uczestników dróg, ale także dorosłych.

W dotarciu do kierowców pomogła nawigacja NaviExpert.  – Okolice szkół w naszej nawigacji zostały oznaczone specjalnymi ikonami Niestraszków znanych z innych kampanii PZU. Jeśli kierowca zbliżając się do placówki będzie poruszał się z nadmierną prędkością, usłyszy wypowiadany głosem dziecka komunikat by zwolnić. Głos dziecka działa lepiej na wyobraźnię niż standardowy komunikat w nawigacji. Co więcej, użytkownicy aplikacji będą mieć możliwość zmiany komunikatu na własny… np. swojego dziecka. Każdy rodzic wie, że nic bardziej nie wpływa na jego emocje i zachowanie niż głos jego pociechy – mówi Adam Bąkowski, prezes Telematics Technologies, dostawcy nawigacji NaviExpert.