[Webinar] Przyszłość zarządzania flotą. Innowacyjne metody analizy i obniżania kosztów z użyciem Business Intelligence

03/11/2023 | Czas czytania3 minuty czytania

Niezbędnik flotowca [Webinar] Przyszłość zarządzania flotą. Innowacyjne metody analizy i obniżania kosztów z użyciem Business Intelligence

Jakiś czas temu postawiliśmy sobie cel, aby nasz system NaviExpert Telematics stał się dla managerów flot podstawowym narzędziem do generowania oszczędności.

Dotychczas najsilniejszym punktem naszego produktu była analiza stylu jazdy i skuteczność mechanizmu Wirtualnego Trenera w aplikacji dla kierowców. Dają one flotowcom realny wpływ na sposób użytkowania pojazdów flotowych, dostarczając tym samym oszczędności liczonych w dziesiątkach i stekach tysięcy złotych.

Podczas badań i rozmów z użytkownikami naszego systemu odkryliśmy jednak, że aby zrobić kolejny krok w kierunku jeszcze skuteczniejszej kontroli nad wydatkami, perspektywa flotowców musi wyjść poza dane związane z eksploatacją pojazdów.

Dlatego naszym celem stało się dostarczenie im narzędzia, które pozwoli bezwysiłkowo zestawić te powyższe informacje ze szczegółowymi danymi na temat kosztów generowanych przez firmową flotę. Tak, by w prosty sposób obserwować trendy i zależności, które pomogą wyciągać właściwe wnioski i podejmować skuteczne działania.

Jeśli chcesz poznać opracowane przez nas narzędzia i wdrożyć je w swojej flocie koniecznie obejrzyj nasz webinar pt. Przyszłość zarządzania flotą. Innowacyjne metody analizy i obniżania kosztów z użyciem Business Intelligence. Dowiesz się z niego m.in:

    • czym jest Business Intelligence dla Flot – czyli jak połączenie danych telematycznych i finansowych może zmienić pracę flotowca, dając mu jeszcze większy wpływ na koszty posiadania i utrzymania firmowej floty?

    • jak analizować duże zbiory danych telematycznych i finansowych, by w prosty sposób i bez wysiłku wyciągać z nich informacje, które pozwolą Ci bezpiecznie podejmować kluczowe decyzje?

    • jakie wskaźniki dotyczące kosztów floty pomogą Ci natychmiast wykrywać nieprawidłowości, by móc zareagować zanim przerodzą się one w naprawdę dotkliwe i kosztowne problemy?

    • jak ocenić kiedy źródłem nadmiarowych kosztów jest pojazd, a kiedy jest nim jego kierowca?

    • jakie czynniki mają największy wpływ na koszty paliwa i jak uzyskać wiarygodne dane na temat nadużyć związanych z paliwem – bez konieczności instalacji skomplikowanych urządzeń śledzących, np. kiedy służbowe paliwo ląduje poza bakiem pojazdu?

Webinar możesz obejrzeć w dowolnym momencie z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Wystarczy kliknąć przycisk poniżej, by zarejestrować się i uzyskać dostęp do nagrania:

O autorze:

Katarzyna Przybylska

Product Manager systemu dla flot NaviExpert Telematics. Przed objęciem roli Product Managera zaangażowana w projekt od strony marketingowej. Pasjonatka wykorzystania technologii do poprawy bezpieczeństwa kierowców. Ukończyła m.in. studia podyplomowe w zakresie projektowania usług. Entuzjastka badań, analityki produktowej.

Obszar zainteresowań: telematyka ubezpieczeniowa, zarządzanie flotą, aplikacje mobilne i IoT, marketing.