NOWOŚĆ! Import własnych zestawień transakcji do systemu NaviExpert Telematics

15/12/2023 | Czas czytania1 minuta czytania

Jak to działa NOWOŚĆ! Import własnych zestawień transakcji do systemu NaviExpert Telematics

Dodawanie do systemu faktury po fakturze, kosztu po koszcie bywa uciążliwe? Już nie musisz tego robić! Niedawno udostępniliśmy w naszym panelu flotowym nową metodę wprowadzania wydatków – własne zestawienie transakcji, które pozwala hurtowo zaimportować pozycje z wielu faktur, zebrane w postaci jednego arkusza excel. Jak skorzystać z nowej funkcji? Tego dowiesz się z przygotowanej przez nas wideoinstrukcji.

Koszty pod kontrolą. Dlaczego to takie ważne?

Wiesz już jak jeżdżą Twoi kierowcy, lecz zastanawiasz jak ich styl jazdy przekłada się na koszty generowane przez flotę?

Nie dowiesz się tego, jeśli nie będziesz mieć pod kontrolą swoich kosztów. Dzięki nowej funkcji możesz analizować kondycję swojej floty w jeszcze łatwiejszy sposób.

Wprowadziliśmy ją, abyś Ty sam – jako flotowiec – mógł każdego dnia wyciągać z danych kosztowych informacje, które pozwolą ci w bezpieczny sposób podejmować kluczowe decyzje dotyczące kierowców, paliwa, napraw, ubezpieczeń, oraz zakupów pojazdów i ich finansowania.

Aktualnie system NaviExpert Telematics umożliwia dodawanie kosztów flotowych na trzy różne sposoby:

  • Sposób pierwszy – ręcznie wprowadzając dowolny pojedynczy wydatek
  • Sposób drugi – NOWOŚĆ: przygotowując własne zestawienie wydatków i transakcji w formie arkusza excel, by zaimportować je wszystkie jednocześnie
  • Sposób trzeci – importując plik z zestawieniem transakcji wykonanych przy użyciu karty flotowej